Ezt a hirdetést archiválták.

Raktáros pozíció

Kővágószőlős
5 éve, 4 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Szállítmányozás, Logisztika
Raktáros pozícióba hosszú távra, Kővágószőlősre munkavállalót keresünk. Jelentkezni önéletrajz csatolásával lehet, e-mail: [------]
Feladatok:
Szállítóktól beékező árukészlet elpakolása, rendszerezése
Vevőktől érkező megrendelések kiszedése és összekészítése
Elvárások:
Raktári munkában szerzett gyakorlat
Jó fizikum, állóképesség
Precíz, pontos munkavégzés
Előnyök:
Érvényes targoncavezetői jogosítvány
Több éves tapasztalat raktározási területen
Munkaidő
Teljes munkaidő (8 órás)
A cégről:
A 20 éves múltú, Jéwé Kft., Magyarország vezető lakberendezési és barkács termék nagykereskedelmi vállalkozása, folyamatos fejlődése érdekében új kollégát keres
Amit kínálunk
Hosszú távú, bejelentett munkahely
Munkavégzés: Hétfőtől- Péntekig 7:30-16:00-ig (1 műszakos munkavégzés)
Munkavégzés helyszíne: Kővágószőlős, Pécsről a kijutás szervezetten történik, egyéb településekről a bejutáshoz költségtérítést biztosítunk